Pravidla Fóra - Hry ( Neznalost Pravidel neomlouváme ! )

Goto down

Pravidla Fóra - Hry ( Neznalost Pravidel neomlouváme ! )

Příspěvek pro [BA]Absinth23 za Sun Nov 22, 2015 9:45 pm

Tuto sekci si projděte před napsáním prvního příspěvku. Neznalost pravidel a dalších věcích  neomlouváme !

Každý přestupek vůči pravidlům fóra může vést k BAN-u či napomenutí. Administrátor fóra má právo zablokovat účet na fóru i ve hře.

*** Učty a Bany ***

Výměna účtů je zakázaná na celém fóru!
V extrémních případech je možné, že užívatel dostane ban bez předcházejícího varování.
Editování příspevku po varování je proti pravidlům a může vést k zákazu přístupu na fórum.
Falešné vydávání se za člena Open-World týmu (jméno, avatar) vede k varování, nebo k zablokování nejen na fóru ale i ve hře!
Své problémy a připomínky řešte výhradně s osobou, která trest udělila nebo s jeho přímým nadřízeným.


* Témata * -

Vytváření duplicitních témat je zakázané.
Zakládání témat k uzavřenému tématu není povoleno – pokud se chcete k uzavřenému tématu vyjádřit, požádejte moderátora o znovuotevření tématu.
Každé téma musí mít řádný název (nadpis), který vystihuje, o co se v daném příspevku jedná. Snažte se, aby název vašeho tématu vystihoval váš problém, ulehčí to ostatním hráčům (i členům týmu) vyhledávání a tím pádem se sníží množství duplicitních témat. A zrychlí s zesnadní se komunikace na fóru. Témata s názvy "GM pomoc!", "Problém!", "Help", "Mě to nejde", "Nefunguje to *****!", "Dpc GA, dělej s tím něco" apod. budou bez milosti a odpovědi smazána a jako bonus varovaní.Příspěvky (k tématu)

Posílání příspěvků obsahujících agresivitu (násilí v jakékoliv podobě, i skryté či nepřímé,), nevhodné narážky, nemorální a útočný materiál je zakázané a může vest k trvalému zablokování.
Reklama a odkazování na další hry, fóra, chaty a komerční stránky je zakázané na celém fóru i ve hře (je možné udelit výjimku při pomoci jinému uživateli či členům týmu).
Doubleposting (2 příspevky od stejnémo uživatele ihned za sebou) v čase když je možné příspevek editovat tlačítkem „editovat příspěvek je zakázané. Doubleposty budeme mazat a nebo editovat (nepřidělávejte nám práci).
Příspěvek je možné EDITOVAT MAX. 15minut po zadání.
Příspěvek je možné SMAZAT MAX. 5minut po zadání.
Doublepost je možný na obnovení starého příspěvku tak zvaný "BUMP"
Prosíme uživatele, aby nereagovali na kritizování fóra žádnými přehnanými reakcemi. Konstruktivní (tedy NE deskruktivní) kritika je to, co nás všechny může posunout vpřed a je to hlavně ohlas na fórum. Pokud nedokážete reagovat na takový příspěvek slušně a s nadhledem (napočítejte do deseti, napijte se, zhluboka se třikrát nadechněte a vklidu vydechněte - pokud to stále nedokážete), počkejte na vyjádření vedení fóra. Schopnost ovládat se je znakem vyspělé osobnosti, snažme se jimi být.
Je zakázáno kopírovat názory, návody a příspěvky druhých a vydávat je za své.
Témata a příspěvky založené za účelem vyvolání nějakého konfliktu mezi uživateli a moderátory, budou vymazána a jejich autor přísně potrestán.
Znovuzviditelnění tématu, je možné pouze v sekci OBCHOD, v ostatních sekcích je toto zakázáno.

* SPAM !!! *

Spamování se smajlíky a obrázky není povolené z důvodu zpomalování a znepřehledňování fóra.
Všechny příspevky musí obsahovat minimálně 4 slova. Každá forma zkratek např. ***** , BRB, *****, ROFLMAO, bude považovaná za 1 slovo. Příspěvky složené jen ze zkratek či smajlů budou smazány a jako bonus varovaní.
Pokud je jasné, komu odpovídáš, nepoužívej citaci. Pokud je citace nutná, cituj pouze poslední zprávu, nikoliv celou pyramidu. Pyramidy jsou považovány za SPAM.
Nepřepisujte, nebo nezakládejte znovu odstraněná témata. To platí i pro uzamčená témata.


Nadávky (cenzura)

Nadávky, v plné či zkrácené formě (je to verbální forma agresivity), nejsou povolené v žádné sekci fóra ani hry, a to za žádných podmínek.
Nevhodné vyjadřování se vůči dalšímu užívateli nebo členu týmu je trestané BANEM ve hře i na fóru podle závažnosti (platí pravidlo spravedlnosti).
Za vulgarismus je považován jakýkoliv náznak agrese, tedy i nedokončená, zkomolená či vyhvězdičkovaná či jinak vyznakovaná slova či slovo či souhrn znaků. Posouzení je plně v kompetenci členů týmu. Bude-li přítomen, je oprávněn hráče zastavit pomoci chatbanu nebo banu podle závažnosti/opakovanosti. Opět plně v kompetenci členů týmu.

čti !

reklama - jakýkoliv odkaz mimo Open-World, výjimkou jsou rádia, klipy
spam - ať se jedná o tapetu, doubleposting nebo napsání toho, co je již napsáno několikrát (proč to nejde? kdy to půjde?) - také pokud je člověk líný číst příspěvky a ptá se opakovaně, na co je již odpovězeno - do spamu (aneb nevyžádaného přispívání) patří také nekonstruktivní hádka v komentářích
vulgarity - ať už na tým, někoho jiného nebo obecně (co to lehká děva zase je?)
obchod s účty - darování, výměna, prodej, nákup + s jinými věcmi mimo Open-World
znevažování naší práce/opovrhování naší prací - sem patří všechny narážky na práci týmu negativního rázu, které nespadají pod vulgarity či spam (to nejste schopni ..., stejně exkrement děláte)S Pozdravem Open-World Tým
avatar
[BA]Absinth23
Admin

Posts : 7
Join date : 21. 11. 15

Zobrazit informace o autorovi http://open-world.cz

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru